• Новак
B80-4P 40KA~80KA ~420V AC 3P+N СПД Куќа Surge Protector Заштитна Ниско-напонски Arrester Уред Молња заштита

B80-4P 40KA~80KA ~420V AC 3P+N СПД Куќа Surge Protector Заштитна Ниско-напонски Arrester Уред Молња заштита

DEN 536.00
DEN 637.44
-16 %
Во достапна форма

Пристапност

· Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена.html Гаранција и Гаранција : · 12 месеци Гаранција. Време на испорака : Преку Воздух : Обично 1-3 работни дена Преку Експрес : Генерално од 3-7 работни дена. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. · Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. · Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителни трошоци, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест Други Политики : · Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. · Време на испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена · Напомене : Fedex Можеби полнење ракување со обвиненија во вашата земја, ние не сме одговорни за оваа пријава. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето,ве Молиме контактирајте со нас,Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.

Главните карактеристики

Бренд Име:
qgt
Тип:
Мини
Број На Модел На:
B40-80KA-4P
is_customized:
Yes
Номинална Испуштање Струја:
40KA
Max. Испуштање Струја:
80KA
Тип:
Surge Protector
Влезен Напон:
420v
Место на Потекло:
Кина
боја:
Црвено&Бело
Материјал:
Пластични

Избор на клиент

BCM57780A1KMLG 1PCS
  • Новак

BCM57780A1KMLG 1PCS

DEN 50.00 53.28

*ние ќе брод предмети, како е можно поскоро откако ќе се прими плаќањето.ако не можете да најдете стоката

FQPF20N60 20N60 10pcs/многу
  • Новак

FQPF20N60 20N60 10pcs/многу

DEN 259.20

Оваа понискицена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може

FGA25N120 ANTD 10pcs/многу
  • Новак

FGA25N120 ANTD 10pcs/многу

DEN 351.00 369.60

Оваа понискицена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може

CPC1390G 10pcs/многу
  • Новак

CPC1390G 10pcs/многу

DEN 230.40

Ние сме повеќе од среќни даодговори на сите прашања кои ги имате.* сосема нов објект како на слика* Препо