• Новак
LOULEUR 10pcs/многу 10*14/13*18/18*25мм Природен Камен Cabochon Монистра Бел Опал Овална Камен Создадени Монистра За Изработка на Накит

LOULEUR 10pcs/многу 10*14/13*18/18*25мм Природен Камен Cabochon Монистра Бел Опал Овална Камен Создадени Монистра

DEN 157.00
DEN 191.52
-18 %
Во достапна форма

Пристапност

LOULEUR 10pcs/многу 10*14/13*18/18*25мм Природен Камен Cabochon Монистра Бел Опал Овална Камен Создадени Монистра За Изработка на Накит
1)Материјал : Природен Камен
2)Големина : 10x14mm 13x18mm 18x25mm
3)Бои : Бела
4)Пакување : 10pcs/број/торба
5)Тежина : Околу 20g/многу
6) Ние можеме да понудиме Пад на Превозот ,и ние можеме да брод на потрошувачи директно, без било приемот или на фактура во пакет.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Висина:
0inch
Производ Карактеристики:
природен камен cabochon монистра
Објектот Должина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Тежина:
0g
Број На Модел На:
F5014
Материјал:
Камен
Накит Наоди Тип:
cabochon монистра
Материјал:
природен камен
Големина:
10x14mm 13x18mm 18x25mm
боја:
Виолетова
Количина:
10pcs/многу
Тип На Објект:
cabochon монистра
Shap:
Природен камен cabochon
Тип:
овална форма монистра
дизајн:
камео cabochon
useage:
природен камен монистра
Функција:
Cabochon Камео Накит

Избор на клиент