• Новак
Извезена Чипка Parasol Чадор Свадба Партија Декорација-P101

Извезена Чипка Parasol Чадор Свадба Партија Декорација-P101

DEN 185.00
DEN 250.56
-26 %
Во достапна форма

Пристапност


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Чипка parasol е мода и стилски декорации за свадба&прослават партија отворено фотографија и било кои други настани се Отвори дијаметар : околу 30cm/11.8" Вкупна должина : 25cm/9.84" Боја : Бела/Розова/Сина/Виолетова/Беж/Топла Розова Количина : 1 PC Пакетот вклучува : Везени Чипка Parasol Чадор x 1

Главните карактеристики

Тип:
Чадори
Шема:
Долго се справи со Чадор
Функција:
Виткање
Големина:
S
Бренд Име:
ROSWHEEL
Контрола:
Полу-Автоматски
Возрасна Група:
Возрасни лица
Панел Материјал:
Чипка
Производот:
Занает Чадор
Број На Модел На:
D5899-W
Материјал:
Чипка

Избор на клиент