• Новак
FENASY Бисер Накит свадба ангажман накит сетови,Природен Бисер pendant Ѓердан/долги обетки,tassel обетки за жени

FENASY Бисер Накит свадба ангажман накит сетови,Природен Бисер pendant Ѓердан/долги обетки,tassel обетки за

DEN 555.00
DEN 1110.24
-50 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
penadnt со ѓердан и обетки
Број На Модел На:
FE75181L
Стил:
Тренди
Материјал:
бисер
Бренд Име:
FENASY
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жени,Девојки
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Сребро.
бисер големина:
9-10мм / 8-9mm
бисер боја:
бела/розова/виолетова/црна/golden
Стил:
Романтични

Избор на клиент