• Новак
JUJIA НОВА ЖЕШКА едноставна метал модата Жените обетки за жени, девојки накит трговија на големо капка earring

JUJIA НОВА ЖЕШКА едноставна метал модата Жените обетки за жени, девојки накит трговија на големо капка earring

DEN 126.00
DEN 134.40
-6 %
Во достапна форма

Пристапност


dianxiaobao_1
dianxiaobao_

Главните карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
50494
Обликотшема:
Ѕвезда
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
is_customized:
No
Бренд Име:
JUJIA

Избор на клиент