• Новак
10 Компјутери/многу Класичен Гроздобер мини Kraft Хартија, Пликови За Мини Разгледница Мал Подарок Нови Години Busniess Поздрав Канцеларија Училиште

10 Компјутери/многу Класичен Гроздобер мини Kraft Хартија, Пликови За Мини Разгледница Мал Подарок Нови Години

DEN 65.76
Во достапна форма

Пристапност


Материјал : Хартија
Тежина : околу 14.7 g/многу
Големина : како фотографија
Количина : 1 lot=10 парчиња
Напомена :
1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.

Главните карактеристики

Бренд Име:
leaffei
Музика:
No
Шема:
Една страница Тип
празник:
Нова Година,Големиот Настан,Денот на Вљубените,Бизнис,Назад На Училиште,Партија

Избор на клиент