• Новак
Кориснички Гигант Отворено Гумени Шатор Со LED Гумени Marquee Гумени Кабината Шаторот За Настани

Кориснички Гигант Отворено Гумени Шатор Со LED Гумени Marquee Гумени Кабината Шаторот За Настани

DEN 63360.00
Во достапна форма

Пристапност

За водоотпорен Повеќето компресори(некои компресори не) и materail се водоотпорен. Сепак, ние ќе се обидеме потрудиме да се намали боја разлики. Јажиња и sandbags
4.
Високо recommand предмети подолу
Item type Гумени шатор Материјал стп/пвц обложени оксфорд ткаенина Боја Opotional,ве молиме да изберете боја од бојата картичка подолу, ако треба да изберете боја на Ветер Отпор 6~8 одделение Соодветна Температура -30~60 Centigrate Воздушен притисок 12~18 KPA Печатење Дигитално печатење ,silkscreen Додатоци
1.Широко се користи во рекламирањето,свадба,забава,препродава,изнајмување и др.Транзит време можеби повеќе за време на празниците.

Главните карактеристики

Бренд Име:
BINLE
Материјал:
Платно
Карактеристики:
Гумени
Возраст Опсег:
> 8 години
Тип:
Шатор
Предупредување:
Континуирани воздушниот удар
Број На Модел На:
BINLE-LT108
Потекло:
Кина
materail:
Стп Оксфорд ткаенина обложени
Големина:
6.5mLx6.5mWx4.5mH or Customized
боја:
бела или прилагодени
Пакет:
Складирање торба за производот и картон за компресор
компресор:
Вклучени,CE 220v-240v или УЛ 110v-120v
Времето За Производство:
Околу 7days
превозот време:
Околу 7days
Превозот Методи:
Со DHL/ТНТ/ФЕДЕКС/UPS/EMS Express

Избор на клиент