• Новак
2018 Есен Девојки Облека Поставите Долг Ракав Спортски Костим За Момчето Детска Облека Поставува Памучни Тренерки за Девојки Облека Нов Костим

2018 Есен Девојки Облека Поставите Долг Ракав Спортски Костим За Момчето Детска Облека Поставува Памучни Тренерки

DEN 239.52
Во достапна форма

Пристапност


Ако имате било какви прашања, ве молиме да не се отвори спор, без да ни се јавите .Ние можеме да се обидуваме се потрудиме да го реши проблемот за вас.
Ви посакувам пријатен шопинг искуство!
Совети : Етикети на некои модели се надвор за да се избегне повреда на babys' кожата

Главните карактеристики

Дете НИ Големина:
18 МИЛИОНИ, 24M, 5T, 6T, 3T, 4T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цртан филм
Бренд Име:
Unini-јун
Outerwear Тип:
Грб
Пол:
Момчиња
Стил:
Моден
Материјал:
Памук,Spandex
Број На Модел На:
11.5/14.5
Sleeve Стил:
Редовни
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Pullover

Избор на клиент