• Новак
2018 Брендирани Сина Тенок Одговара Tuxedo Палто Masculino Мажите Одговара Сопствени Направени Костим Homme Одговараат на Свадба Младоженецот (јакна+панталони)

2018 Брендирани Сина Тенок Одговара Tuxedo Палто Masculino Мажите Одговара Сопствени Направени Костим Homme

DEN 3631.00
DEN 4271.52
-15 %
Во достапна форма

Пристапност


Добредојдовте на нашата продавница
Стандард што Одговара на големината
(ве молиме изберете вистинската големина според вашиот сопствен случај,што е многу важно за нас да се направи одговара за вас.јакна должина= ? 11.)
Забелешка : Заради што се одговара на фабрика продавачот, така што ние можеме да го прилагодите направени . тежина= ?
Производ покажа :
1.стомакот= ? 8. Вашите сугестии се секогаш добредојдени!
ПРЕВОЗОТ И СЕ ВРАТИ & НАПЛАТА
1. Ние сме преведувачи, и да се направи превод на работа и дизајнери за дизајн на слики и графики. На фотографијата што гледате може да биде многу малку се разликува од вистинската точка во бои поради осветлување за време на фото снимањето или geliaocong следи 's екранот.бедрото= ? 13.панталони должина= ?
12. Позитивни повратните информации (5 ѕвезди) се многу важни нашиот опстанок, ве молиме да ни остават позитивен повратните информации ако нашите производи или услуга ве задоволи.
ЗА ПЕЧАТЕЊЕ ВО БОЈА И ПЕЧАТЕЊЕ ГОЛЕМИНА
1. Ако нашите designings или текстови се копирани од други продавници, ние се чувствуваме среќни, како што тоа значи нашата работа е примен од страна на конкурентите.

Главните карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Бренд Име:
geliaocong
Панталона Затворање Тип:
Патент Летаат
Пред Стил:
Станот
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук
Број На Модел На:
00-1
Затворање Тип:
Еден Гради
Одговара Тип:
Слаби
Стил:
Повик
Облека Должина:
Редовни
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Ткаенина Тип:
Worsted

Избор на клиент