• Новак
Allenjoy позадина за фотографски студио жолт цвет нејасен онанирачки Природни Предели камера позадина винил компјутер печатени

Allenjoy позадина за фотографски студио жолт цвет нејасен онанирачки Природни Предели камера позадина винил

DEN 460.00
DEN 666.72
-31 %
Во достапна форма

Пристапност

Тогаш нашите дизајнери ќе се обиде да дизајн сличен позадина за вас. Нашиот дизајнер ќе го направи рендерирање за вас, тогаш јас ќе ви испрати на рендерирање за да потврдите. П : Како да го прилагодите на индивидуализира позадина? A : Можете да го испратите да ги прилагодите на информации според броеви на сликата тука. Тоа е префериран избор за фотографи. Ако се сака да се Добие пакет, ве молиме контактирајте со нас да изберете брза испорака.Може да се прилагоди на секоја големина 4. Нашите дизајнери ќе дизајн за вас. За полиестер позадина, може да се мие или железо тоа да се отстрани набори, набори се лесно да се отстранат.Валани испраќање позадина 3. Можете да не контактирате преку aliexpress цел порака или на нашата e-mail кејт(во)globalego. Нашите производи се главно насочени на новороденчињата,деца, возрасни,празници,родендени,свадби итн. П : Како можам да се прилагодите на позадината не е на продажба? A : Можете да го испратите слики или идеи и големина сакате да ја нашата служба за корисници. Значи, ако вие не може да го прифати,ве молиме да се купи со претпазливост. П : Што е разлика помеѓу тенки винил и полиестер? A : Тенок винил материјал : Не е водоотпорен; Може да се користи само за внатрешна фотографија; Повеќе погоден за еднократна употреба.

Главните карактеристики

Големина (мм):
Бренд Име:
Allenjoy
Број На Модел На:
Allenjoy
Стил:
Сценско
Тип:
Спреј Насликани
Пакет:
Yes
Материјал:
тенка винил
Големина:
customized to any size
кориснички:
Бесплатни дизајн, додадете текст или дизајн
се применуваат:
фотографија Фото студио,забава, прослава
Материјал:
Стандардно тенка винил
feature1:
Треба крои над 180cm
feature2:
Не се мијат
Feature3:
Намалување на браздата од пеглање
Печатени Начин :
Дигитални Печатена страна се насликани потекло
Карактер:
Новороденче возрасни
Контактирајте со нас:
Кејт#globalego.cn

Избор на клиент