• Новак
Кул Луксузни метал Keychain Автомобил Копче Синџир за Мажи Копче Прстен креативни тркала центар синџир За Човекот Жените Подарок

Кул Луксузни метал Keychain Автомобил Копче Синџир за Мажи Копче Прстен креативни тркала центар синџир За Човекот

DEN 50.00
DEN 60.00
-17 %
Во достапна форма

Пристапност


Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет
Предмет Тип : Копче Синџир
Стил : Мода
Дизајн : Воланот Центар
Облик : Тркалезна
Материјал : Алуминиумски
Боја : Сребро, Злато, Црна
Вкупна Должина : Околу. 9 cm/3.54 инчен
Тркала Дијаметар : Прибл. 3.5 cm/1.38 инчен
Пакетот Вклучува : 1 КОМПЈУТЕР * Keychain
Answer : ___________________________ Note :
1.Големината мерења се рачно изработени, па така не може да биде 0.1-0.5 инчи грешка.
2.Ве молиме да се разбере, бидејќи на светлината зрачењето или компјутерски екран разлика, објектот е боја може да биде малку поинаква од слики.
12288 Повеќе Ќе Ви Се Допадне

Главните карактеристики

Бренд Име:
JETTING
Пол:
Унисекс
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
метал keychain
Материјал:
Метал
Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Легура
Обликотшема:
Тркала Центар

Избор на клиент