• Новак
FSTUNING led табличка светлина за Ауди А6 C6 Б Avant Вагон кола плоча светлина број плоча светилка опашка број светилка за Ауди А6 C6

FSTUNING led табличка светлина за Ауди А6 C6 Б Avant Вагон кола плоча светлина број плоча светилка опашка број

DEN 375.00
DEN 408.00
-8 %
Во достапна форма

Пристапност


со над 10 народи искусни ОК работници,
со професионален тим за продажба.
Услови За Продажба
Сите точка носи 12 месеци гаранција. Ние го цениме ПОЗИТИВНИ повратни информации од вас. Пакет : 1 пар по кутија, секој пар содржи 2 парчиња автомобил плоча светлина
Нашиот производ е разумно во цената, одлични во квалитетни и издржливи во употреба
Fitment :
За Audi A6 C6 Б Avant Вагон 1998 - 2005
Пакетот Вклучува :
2x LED табличка светилка светилки
Производ Слика Начин На Плаќање :
Ние прифаќаме Т/T, WESTERN UNION, PAYPAL, итн. Гаранција : 12 месеци
7.
Повратни информации
Кога ќе ја прими стоката, ве молиме да го потврдите на Aliexpress.000 часа
5. ве молиме контактирајте со нас со aliexpress порака. Доволно во парк, брза испорака
4.
За Нас
Ние сме професионални производител за автомобили, осветлување, се КРИЕШЕ, LED, Ангел очи, се КРИЕШЕ додатоци, ПРЕДВОДЕНА додатоци.
FSTUNING led табличка светлина за Ауди А6 C6 Б Avant Вагон кола плоча светлина број плоча светилка опашка број светилка за Ауди А6 C6
1. LED type : 18 SMD 4014 led чипови
3. CE сертификат
9.
со 3 линии за производство на
над 800 м2 метар квадратен склад.
Целосна наплата или замена ќе биде дозволено доколку постои БИЛО каков проблем со него.

Главните карактеристики

Интерфејс Тип:
Никој
Објектот Тежина:
0.1kgs
A4-Година:
1996,2000,2001,1999,1998,1997
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Audi Модел:
A4
Wattage:
8W
Име На Модел:
LED лиценца светилка За Ауди А6 C6 Б Avant Вагон 1998 - 2005
Напон:
12V
Бренд Име:
FSTUNING
Тип На Објект:
Табличка Светла
Lumens:
800LM
Специјални Функции:
ОЕМ адаптер доведоа автомобил табличка крушка светилка
Температура На Боја:
Чиста Бела 6500K автомобил опашка лиценца број сијалица
Работен напон:
ВАШИНГТОН 9-32V(одговара 12V 24V возила) автомобил табличка светлина
Wattage:
8W
Светлината sourse:
led табличка светлина
LED чип:
18SMD 4014 LED чипови секоја светилка
автомобил модел 1:
За Audi A6 C6 Б Avant Вагон 1998 - 2005

Избор на клиент