• Новак
Висок Квалитет на Џек 3,5 мм Слушалки Адаптер Аудио Конектор Машки Пак Женски Слушалки Plug Десен Агол Од 90 Степен Лактот L-тип

Висок Квалитет на Џек 3,5 мм Слушалки Адаптер Аудио Конектор Машки Пак Женски Слушалки Plug Десен Агол Од 90

DEN 280.00
DEN 345.60
-19 %
Во достапна форма

Пристапност


Висок Квалитет на Џек 3,5 мм Слушалки Адаптер Аудио Конектор Машки Пак Женски Слушалки Plug Десен Агол Од 90 Степен Лактот L-тип
Пакет содржи : 2 парчиња

Главните карактеристики

Број На Модел На:
3.5 Џек Приклучок За Слушалки

Избор на клиент