• Новак
Cyleto Мотоцикл Задна Кочница Влошки за ХОНДА VT 1300 VT1300 Хеликоптер / Бес / Stateline / Sabre 10-15 VTX 1300 VTX1300 2003-2011

Cyleto Мотоцикл Задна Кочница Влошки за ХОНДА VT 1300 VT1300 Хеликоптер / Бес / Stateline / Sabre 10-15 VTX

DEN 431.52
Во достапна форма

Пристапност


Компатибилност :
ХОНДА VT 1300 CXA Хеликоптер (9 зборуваше фрлија тркала/не ABS) 2010-2012 година
ХОНДА VT 1300 CXAA Хеликоптер (9 зборуваше фрлија тркала/ABS модел) 2010-2011
ХОНДА VT 1300 CX Бес (Не ABS Модел) 2010-2015
ХОНДА VT 1300 КС Sabre (Не ABS) 2010-2014
ХОНДА VT 1300 CR Stateline (Не ABS ) 2010-2015
ХОНДА VT 1300 КТ Меѓудржавни (Не ABS ) 2010-2015
ХОНДА VTX 1300 S3/S4/S5/S6/S7/S8 2003-2008
ХОНДА VTX 1300 C 2004-2011
ХОНДА VTX 1300 Р ПРАВА 2005-2011
ХОНДА VTX 1300 Т 2008-2011
Внимание : Со цел да се избегнат одлуки проблеми за вас ,ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
- Произведени од страна на водечките производителот, да обезбеди безбедно запирање и накладките наменета за диск сопирачки за да се намали носат.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Било какви прашања ве Молиме Кликнете Тука за да
Производ Слика
Слика како примерок
Купувачот Читање
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест(освен Бесплатен превозот).

Главните карактеристики

Година:
2003-2015
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Специјални Функции:
Заменете EBC Код FA174
Бренд Име:
cyleto
Материјал Тип:
Полу-метален Органски
Објектот Ширина:
0cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
0cm
Motobike Направи:
Хонда
Објектот Тежина:
200g
Име На Модел:
1C582
Објектот Висина:
0cm
Позиција:
Задните
димензија:
86.3 x 41.4 x 10.2 mm
Гаранција За Квалитет :
Yes
Пакетот Вклучува:
До Вас(Изберете Боја)
боја:
Како на сликата покажа(Вистински Фотографии)

Избор на клиент