• Новак
5PCS Симпатична Животно Куче Метални Легури Pendant Ѓердан Накит Кристал Clavicle Мода Ѓердан Шарм Накит Сјај Lotus

5PCS Симпатична Животно Куче Метални Легури Pendant Ѓердан Накит Кристал Clavicle Мода Ѓердан Шарм Накит Сјај

DEN 412.80
Во достапна форма

Пристапност

LT003 Забелешка
Прифатени методи за плаќање :
Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.На исходот страница, изберете Банкарски Трансфер, како начин на плаќање.
Како да се плаќаат со Банкарски Трансфер :
1. Купувачот Заштита
. Ова ќе осигура дека ни ја прима вашата целосна исплата и ќе ви помогне да се избегне монетарната загуба предизвикана од наплата или спорови.
5 PCS Симпатична Животно Куче Метални Легури Pendant Ѓердан Накит Кристал Clavicle Мода Ѓердан Шарм Накит Сјај Lotus
Состојба 100% Нов Материјал ЛЕГУРА Големина Боја бои Количество 1 Lot Дел Не.Ве молиме да ги испечатите дел содржи вашите Банкарски Информации. Имаме Десетици илјади ставки,ќе имате повеќе избор.
Ние сме вид и искрен продавачот, вашето вкупно задоволство е секогаш нашите најдобри желби.
Нашата компанија е една од најголемите накит suppilers,која е основана во 2016 година во Жеџијанг во Кина .Во Банкарски Информации дел, ќе видите Зачувам информациите на сметката што треба да се пренесе на вашата исплата.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Повик/Спортски
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Функција:
Расположение Tracker
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Кристал Приказна
Материјал:
Легура
боја:
Сребро.
Стил:
моден ѓердан

Избор на клиент