• Новак
YUKAM Креативни Претерани Метал Mesh Sequins Tassel Обетки Долго Dangle Капка Обетки Pendant Женски за Жените Tassle Обетки

YUKAM Креативни Претерани Метал Mesh Sequins Tassel Обетки Долго Dangle Капка Обетки Pendant Женски за Жените

DEN 56.00
DEN 86.40
-35 %
Во достапна форма

Пристапност


YUKAM Креативни Претерани Метал Mesh Sequins Tassel Обетки Долго Dangle Капка Обетки Pendant Женски за Жените Tassle Обетки
БРЕНД : YUKAM
МА TERIAL : Цинк Легура Метал
ГОЛЕМИНА : 8.0 cm x 3.2 cm
БОЈА : Сребро Злато Црна Шарени
КОЛИЧИНА : 1 Pair X Обетки
ГЛАВНИОТ КАМЕН : Никој
ПОГОДНИ ЗА : Жени / Пријател / Девојка / Сопруга
ОБЛЕЧЕН ПОВОД : Запознавање / Дневно / Свадбена / Годишнината / Партија
ПАКУВАЊЕ : OPP Вреќа
Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Било каков проблем во врска со производи, ве молиме контактирајте со нас прв пат. Ви благодариме.

Главните карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Обликотшема:
Плоштад
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
YUKAM
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Капка Обетки
Големина:
8.0CMx3.2CM
Пад на превозот:
Dropshipping Прифатени
Стил:
Романтични Симпатична Класичен Мода Гроздобер Трендовски Бохемски
Повод:
Годишнината Ангажман Партија, Свадба, Роденден Најдобри Вљубените Подароци
Обликот:
Геометриски Плоштадот Капка Обетки
Тежина:
5g
боја:
Сребро Злато Црна Шарени
Заштита на животната средина:
еко-пријателски
Функција:
Жените Уво Накит Декорација
ОДГОВАРА ЗА:
Унисекс Жените Дами Девојки Љубители На Семејството Девојка

Избор на клиент