• Новак
Трговија на големо и мало 20pc Црна Snap-in Стил Бас Гитара Рака Копчето Заклучи со Завртки amp Делови бесплатен превозот

Трговија на големо и мало 20pc Црна Snap-in Стил Бас Гитара Рака Копчето Заклучи со Завртки amp Делови бесплатен

DEN 2391.00
DEN 3856.32
-38 %
Во достапна форма

Пристапност

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
Количина : 20pc
Состојба : Нова
Боја : Црна
Материјал : метал
Пакетот вклучува :
1x 20pc Црна Snap-in Стил Бас Гитара Рака Копчето Заклучи со Завртки amp Делови
Ние стоиме зад секој производот што го продава. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ние ќе бидеме среќни да се направи замена или враќање на производ цена помала од S&H рок од 30 дена од денот на купувањето.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
.

Главните карактеристики

Стандард:
Други
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
Номинална Струја:
Никој
Поддршка За Брзо Полнење:
No
Синхрони Исправање Технологија:
No
Под контрола се Префрлите:
No
Заштита Од Преоптоварување:
No
Број на USB Порти:
Никој
Примена:
Станбени / Општа Намена
Номинална моќност:
Никој
Господар Префрлате:
No
Бренд Име:
Cayyi
Заземјување:
Не-Заземјување
Номинална Напон:
110-250V
Број На Модел На:
20xBDK-015-Б
Surge Protector:
No
Еден USB Max Излез:
Никој
USB Вкупна Моќност:
Никој
WIFI:
No
Места Број:
1
Тип:
цевка сокети
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Избор на клиент