• Новак
Ново Доаѓање Светот им Помогне на Мажите Црна маица Новина Геометриски Рака Збор Печати Машки Едноставна Шик Блузи Кратко Sleeve Tee-маици

Ново Доаѓање Светот им Помогне на Мажите Црна маица Новина Геометриски Рака Збор Печати Машки Едноставна Шик

DEN 580.00
DEN 950.40
-39 %
Во достапна форма

Пристапност

Ние ќе испрати замена или рефундирање откако објект се примени. Ве молиме љубезно ни остави 5-Ѕвезда позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производи! Ако за некои причини, не сте задоволни со нашите производи или услуги, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас на ПРВО место. Бојата на вистинскиот објект може да биде малку поинаков од фотографијата е прикажано поради различни светлина и монитор. Вашето задоволство е она што ние се стремиме. Во Јужна Америка и Африка, тоа обично се потребни 30-60 работни дена. Ние го поздравуваме уметници да се нудат модели за нас и да добијат пари од продажбата. За објектот во текот 2 KG, ние брод од страна на EMS, e-EMS, UPS-от, Fedex, Aramex, DPEX, Ali Express Премиум Превозот, итн. Ако тоа е наша грешка, ние ќе плаќаат за превозот надомест. Во САД, ние брод од страна на e-Пакет за објектот помалку од 2 KG. Во Европа, Среден Исток, Океанија, тоа обично трае 10-30 работни дена. (ние може да обезбеди слики без жиг) Ние може да се печати секоја шема или букви сакате на маици. Во други земји, ние брод од страна на Ali Express Стандард Превозот, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, Сингапур Пост, EMS, e-EMS, итн.

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Шаблон Тип:
Цртан филм
Маскирани:
No
Материјал:
Памук
Продажба со Pack:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Бренд Име:
YOYLAP
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Редовни Кратки Ракави
Стил:
Повик
Бои:
Црна,Бела,Морнарица,Темно Сива,Зелена,Сива,Виолетова,Црвена,Жолта,Сина
Карактеристики:
100% Памук, Дише, Не Исчезнат
Број На Модел На:
ZEWA12Yworld помош

Избор на клиент