• Новак
Симпатична Позлатен Боја Црно-Бела Еж Обетки Кристал Кристал Накит за Жените со Висок Квалитет Животински Облик на Уво Студ Нови

Симпатична Позлатен Боја Црно-Бела Еж Обетки Кристал Кристал Накит за Жените со Висок Квалитет Животински Облик

DEN 86.00
DEN 95.52
-10 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Метални Легури,Бакар
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
TANGTANG
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
HYE254
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Геометриски

Избор на клиент