• Новак
Joyonly Деца Кратки Ракави маици Момчиња Девојчиња 2018 Лето Животинско Ајкула Море Печатење на 3d Tees Блузи Облека Децата Т Кошули

Joyonly Деца Кратки Ракави маици Момчиња Девојчиња 2018 Лето Животинско Ајкула Море Печатење на 3d Tees Блузи

DEN 384.00
DEN 479.52
-20 %
Во достапна форма

Пристапност

• Кина пост воздух пошта обично трае 15~30 работни денови за да се дојде. Ние нудиме капка превозот услуга, исто така може да испрати слики да ви за препродава. EMS обично трае 5-10 работни дена да пристигнат. ако не знаете како да се направи исплата, pls проверете го овој линк : http : //help. • Сопствен доход зависи од земјата на дестинација е политика, тоа е одговорност на купувачот. DHL обично трае 3-7 работни дена да пристигнат.
кликнете тука за повеќе нови предмети : Ова Е sian големина, ве молиме игнорира ознака, не, едноставно изберете го со S/M/L, погледнете детални мерења во големина на маса и да се споредат со твоите големината на телото за да се добие право одговара. Повратни информации • Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, pls ни даде 5-ѕвезда postive повратни информации. Ние разбираме дека се однесува и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите. Ви благодарам многу! • Ако не сте задоволни со купувањето на било кој начин, ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Ако на големо, pls контактирајте со нас, ние ќе ви даде најдобра цена.com/payment_method.html Превозот • Цел ќе биде покриен од пратката во рок од 1-3 работни денови по исплата потврди.

Главните карактеристики

Дете НИ Големина:
4T, 5, 6, 7, 8, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 20
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Број На Модел На:
момчиња девојчиња 3d облека т-срање т кошула бренд дизајнер бебе облека нови
Јака:
О Деколте
Пол:
Унисекс
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал:
Spandex,Полиестер
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
joyonly
Стил:
Новина
Шаблон Тип:
Животните
Облека Должина:
Редовни
Пол:
унисекс момче девојка деца дете
квалитет:
висок квалитет на заштита на Животната средина ослободени од загадување
Печати:
два страна двојно страна печатени

Избор на клиент