• Новак
Автомобил стил назад задниот видите Rearview Страна Огледало колона под лентата се Покријат стап трим рамка За Хонда ФИТ ЏЕЗ 2014 2015 година

Автомобил стил назад задниот видите Rearview Страна Огледало колона под лентата се Покријат стап трим рамка

DEN 779.00
DEN 874.56
-11 %
Во достапна форма

Пристапност

Ве молиме бидете сигурни дека вашите информации се точни, како што се името, адреса ,телефонски број,ZIPcode,и др.
П : дали има некој царина?
A : Нормално ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина.
Барање :
· 1) .
П : Како можам да track my парцела кога се испраќаат?
A : Ние искрено ве покануваме да ги пратите овој парцела со вашиот следење на број по овој линк http : //global. Ние, исто така, нудат во комбинација превозот попуст. На превозот надомест е платена од страна на купувачот. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. За промет на големо со цел над 150 ДОЛАРИ или до 10 парчиња, ПОПУСТ или СЛОБОДНИ ИЗРАЗАТ испорака се понудени од наша страна која само што трае 3-7 работни дена да пристигне; За пад на превозот, ние сме во состојба да брод за да вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас како ќе го бара.
П : Продавачот на производот и услугата е одлична, како можам да се остави postive повратни информации?
A : Позитивни feeback (5 ѕвезди) е исклучително важно за нас, вашето задоволство е наша единствена pursiut.Ако е потребно, можете да оставите порака да ни каже колку ти би сакал да пишувам за пакетот. Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум.
Било какви други прашања, ве молиме погледнете на овој линк , Можеби тоа може да ви помогне.
П : Ако јас не сум задоволен со производ, може да не се врати назад?
A : Ние прифати врати и целосна наплата од редовни 7 дена, 15 дена по денот на приемот на предмети, ве молиме контактирајте со нас пред да ја испратите назад или напуштање на негативен фидбек.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Тежина:
0.22kg
Автомобил модел:
Одговара Џез
Објектот Дијаметар:
1cm
Модел Година:
2014-2016
Објектот Висина:
1cm
Специјални Функции:
заштита,декорација,безбедност
Објектот Ширина:
1cm
Материјал:
ABS
Име На Модел:
APTHF9202
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Бренд Име:
GUANG-E
Објектот Должина:
1cm

Избор на клиент