• Новак
50PCS 3x4~10x12mm Овална Форма Брилијантен Намали AAAAA Apple Зелена Боја Лабава Кубни Циркони Камења CZ Камен За Накит Diy

50PCS 3x4~10x12mm Овална Форма Брилијантен Намали AAAAA Apple Зелена Боја Лабава Кубни Циркони Камења CZ Камен

DEN 721.00
DEN 801.60
-10 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Објектот Дијаметар:
3x5mm 50pcs, 4x6mm 50pcs, 5x7mm 50pcs, 6x8mm 50pcs, 7x9mm 30pcs, 8x10mm 30pcs
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
2mm
Објектот Тежина:
30g
Број На Модел На:
OS30
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Бренд Име:
RUIXUNGEM
Објектот Форма:
Овална Форма
Материјал:
Кубен Циркони Скапоцен Камен
министерството за здравство е скала:
8.5
Во Продавница Големина:
2x3~13x18mm
MOQ:
1pc
Важат за:
накит,види,прстен,нараквици
ОЕМ:
За Сите Облик е ок

Избор на клиент