• Новак
100PCS BC857B BC857C Марк 3F 3G SOT23 SOT-23 PNP општа намена transistors 45V 0.1 А

100PCS BC857B BC857C Марк 3F 3G SOT23 SOT-23 PNP општа намена transistors 45V 0.1 А

DEN 82.00
DEN 86.40
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Ви благодариме за вашата посета!
Имаат добро време!

Главните карактеристики

боја:
BC857B 3F, BC857C 3G
Големина:
SOT-23
Бренд Име:
Х. Т. krqin
Број На Модел На:
транзисторски
Материјал:
Керамика
Обликот:
Стандард
Пакет:
Yes

Избор на клиент