• Новак
Панталона Одговара на Формално Канцеларијата Дама Деловни Костуми Работа Носат Поставува Pantsuits за Жените Единствен Краток Панталона Одговара

Панталона Одговара на Формално Канцеларијата Дама Деловни Костуми Работа Носат Поставува Pantsuits за Жените

DEN 3146.00
DEN 3312.00
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Жените Панталона Одговараат 2018
95% Полиестер
Answer : ___________________________ Note : Modle Информации
166 CM 49 KG
85-66-87cm
Носат Големина M

Главните карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Панталона Одговара
Бренд Име:
JIAONVWANG
Sleeve Должина(cm):
Целосна
is_customized:
No
Материјал:
Полиестер
Јака:
Notched
Панталона Затворање Тип:
Копчето Летаат
Стил:
Канцеларијата Дама
Број На Модел На:
J18CT2068
Материјал Состав:
100% Полиестер
Затворање Тип:
Едно Копче
Облека Должина:
Редовни

Избор на клиент