• Новак
За Седиште Леон 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 Автомобил-Stying Задната Страна Загрева Огледало Стакло Лево Возачот Страна

За Седиште Леон 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 Автомобил-Stying Задната Страна Загрева Огледало Стакло

DEN 504.00
DEN 592.32
-15 %
Во достапна форма

Пристапност


Висок Квалитет На Нов Автомобил Задните Загрева Огледало Стакло
За Седиште Леон 2000-2006
Информации за производот Дел Име : Загрева Огледало Стакло Состојба : Нова Резервни Производи Материјал : ABS + Стакло Пакет : 1 x Возачот Левата Страна Гаранција : 1 Година
Вистински Фотографии
Инсталирање На Метод
Плаќање Ние може да ги прифати Paypal и Alipay ; ЗАБЕЛЕШКА : цената не вклучува Давачки,Даноци на Додадена Вредност, Царинење Такси и Други давачки
Следење Вашата цел ќе биде испратена на време ; Можете да ги пратите вашите пакет преку линкот подолу или на Aliexpress превозот систем : https : //global.cainiao.com Или http : //www.yw56.com.cn/english/index.aspx
По-продажбата на услугата Сите наши производи снабдување со 1 Година гаранција барем; Било прашање на квалитет, ве молиме испратете вистински фотографии или видео за да ни го пред да го отвори спорот; Ако производот е оштетен во транзит, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ја производот или делови да ти ; Ние ќе ви испратиме нашите решение во рок од 4 работни денови откако ќе го потврдите вашето прашање (Испраќање на производот или Враќање).

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Огледало & Опфаќа
Објектот Должина:
18cm
Бренд Име:
DFLA
Име На Модел:
Загреан Огледало Стакло
Материјал Тип:
ABS+Стакло
Објектот Тежина:
0.4kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
10cm
Специјални Функции:
огледало стакло
Објектот Висина:
4cm
Објектот Дијаметар:
9cm
Модел Година:
Од 2000 до 2006 година

Избор на клиент