• Новак
SharkFIN ПОКРИВ ВРВОТ МОНТ АНТЕНСКИ АНТЕНА со Сигнали За СУБАРУ XV 2012+ Бела

SharkFIN ПОКРИВ ВРВОТ МОНТ АНТЕНСКИ АНТЕНА со Сигнали За СУБАРУ XV 2012+ Бела

DEN 1872.00
Во достапна форма

Пристапност


Пакет се вклучени : 1 buc/многу. (Боја во Бисер Бели).
Ако ви треба други бои, pls остави одделно порака до нас по купувањето. thansk
Направени со ABS palstic насликани., лесна инсталација.
100% сосема нов

Главните карактеристики

Бренд Име:
ANGRYRABBIT
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
1kg
Материјал Тип:
Како опис на производот
Име На Модел:
Како опис на производот
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
is_customized:
Yes
Материјал Тип:
маска

Избор на клиент