• Новак
WETKISS Дебели Потпетици Жените Сандали Плоштадот Пети Чипка Крои Назад Рака Обувки 2018 Плоштадот Потпетици Лето Мода Чевли за Дами

WETKISS Дебели Потпетици Жените Сандали Плоштадот Пети Чипка Крои Назад Рака Обувки 2018 Плоштадот Потпетици

DEN 2088.00
DEN 3480.48
-40 %
Во достапна форма

Пристапност


Обично , може да се провери фотографија на производи, ќе има една слика да се прикаже висина на потпетици , платформа и така натаму . Исто така можете да прочитате "производи детали "
Q3. Pls pls pls не се отвори спорот! Ние ќе направиме се најдобро да го реши проблемот. Нога должина НАС Големина ЕВРА Големина Нога Должина(CM)
Ве молиме, изберете ја големината според вашиот метри должина. Навистина го цениме вашата помош. Ако постои вистинска кожа во насловот, тоа е вистинска кожа. потоа можете да се земе вашата нога должина и ширина како основа да се избере вистинската големина. Дали чевлите се вистинска кожа ?
Ве молиме да го прочитате насловот на производи.
ГОЛЕМИНА на МАСА Ако вашата нога е широк, можете да изберете една големина поголема. Како да ја изберете вистинската големина ?
Прво ,ве молиме да се измери вашата нога должина и нога ширина според нашите големина на табела . или треба да се провери на боја на копче на страница .Некои чизми имаат крзно поставата или кожа обвивка .Ако ние се означени тоа како зимата се подигне или снег се подигне, тогаш тоа ќе биде зима говорница. па ќе треба да изберете големината според вашиот метри должина.

Главните карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5
Бренд Име:
wetkiss
Горниот Материјал:
Микрофибер
Сандала Тип:
Основни
Повод:
Повик
Затворање Тип:
Чипка-Up
Outsole Материјал:
TPR
Број На Модел На:
22652jwj
Insole Материјал:
Овча
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Моден Елемент:
Шиење
Назад Контра Тип:
Назад Рака
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Пета Тип:
Плоштад пета
Со Платформи:
No
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
pigskin
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
ЕУР големина:
34-39
Пета Висина:
2cm
поп елемент:
Ланче
Сезоната:
Лето

Избор на клиент