• Новак
Е корола taillight,2007~2010year,LED,Слободен брод!altis,vios,cruiser,Hiace,тундра,сиена,yaris;е корола задните светилки

Е корола taillight,2007~2010year,LED,Слободен брод!altis,vios,cruiser,Hiace,тундра,сиена,yaris;е корола задните

DEN 5563.00
DEN 5856.00
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Е корола taillight,2007~2010year,LED,Слободен брод!altis,vios,cruiser,Hiace,тундра,сиена,yaris;е корола задните светилки
Драги мои пријател
Ви благодариме за вашиот види,добредојдовте место во редот!
ние нудиме 1year налог, ние ќе испрати стоката и се даде на следење на број на вас за следење на објект,било прашање,дозволете ми да знам,ви благодарам и ви Посакувам имаат добро време за шопинг!
со почит
Крило Вера

Главните карактеристики

Емитуваат Боја:
Тојота Е Корола
Температура На Боја:
Од 2007 до 2010year
Wattage:
LED 4pcs per set
Бренд Име:
Nobonn
Тип На Објект:
Ден Светлина
Е Корола-Година:
2009,2007,2010,2008
Специјални Функции:
Осветлување
Материјал Тип:
ABS и ал
Име На Модел:
Автомобил
Објектот Дијаметар:
15inch
Напон:
12V
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Објектот Тежина:
1kg
Тојота Модел:
Е корола

Избор на клиент