• Новак
DHL express само Магнетни Мерач FCDG-СЕКТОРОТ(G30) Големи Силни магнетни

DHL express само Магнетни Мерач FCDG-СЕКТОРОТ(G30) Големи Силни магнетни

DEN 26.40
Во достапна форма

Пристапност


span style="font-size : 36px;">Внимание : Овој производ само поддршка на курирската служба DHL express, и надоместокот повисока од другите, можеби. Ве молиме проверете ги изразат област пред да се купи.Ако ви треба други производи исто така,ве Молиме да не се купуваат заедно.
Магнетни Мерач FCDG-DGG30 Големи Силни магнетни
Ние можеме да снабдување повеќето од машина за шиење резервни делови и приказ е само мал дел.Ако ви требаат повеќе,ве молиме да не информирате за кодирање за да се потврди цена. Дали има нешто што треба да се направи во Кина, исто така можете да ги оставите пораките за нас и ние ќе се направи сите напори да им помогне на вас. Г-дин Чен Fuchao развиено прв абразивни појас за fobric машина во Кина во 1983 година. Преку 12 години акумулира и развој, бренд се појави во 1995 година. Преку постојана иновација и раст за години, широк спектар на различни серија на производи да се преземат форма,отворајќи го патот за развој на шиење делови сектор. Нашата компанија насочена бренд-нови визуелната слика на системот, совршен квалитет и услуга во 2011 година, за да се подобри бренд напор и корпоративна култура.
започнете
крајот

Главните карактеристики

Тип:
Индустриска Машина За Шиење
Бод Формирање:
Заклучување Бод
Механички Конфигурација:
Рамен Кревет
Се Хранат Механизам:
Одење Пеш
Број На Модел На:
шиење делови
Состојба:
Нови

Избор на клиент