• Новак
електрични домаќинство месо печено корејски риба отворено бифтек bbq рерна bakeware скара скара алатка за печење машина hotplate

електрични домаќинство месо печено корејски риба отворено бифтек bbq рерна bakeware скара скара алатка за печење

DEN 6790.00
DEN 9840.96
-31 %
Во достапна форма

Пристапност


Важно Известување
Овој објект само може да се користи на Напон 220 V~230 V.
Ве молам, разберете дека стоката се испраќа од нашата фабрика.
И стоки имаат соодветна фабрика за пакување.
Pleaes контакт со нашата служба за корисници пред цел, така што можеме да понудиме подобра услуга за вас.
- - - - - - -

Главните карактеристики

Бренд Име:
ECMARVELLOUS
Скара Тип:
Електрични Скари
Функција:
Лесно Се Составуваат,Лесно Се Чистат
Број На Модел На:
N/A
Метал Тип:
Железо
Сигурносен Уред:
Висок Притисок Уред За Заштита
сертификација:
3C
Тип:
Скари
По завршувањето:
N/A

Избор на клиент