• Новак
30PCS DIY рачно изработени Азбука Dangle Накит Сакам Да Одбојка Срце Облик Накит Додатоци За Нараквица Шарм Pendant

30PCS DIY рачно изработени Азбука Dangle Накит Сакам Да Одбојка Срце Облик Накит Додатоци За Нараквица Шарм

DEN 432.00
Во достапна форма

Пристапност

Имаме Десетици илјади ставки,ќе имате повеќе избор. Имаме повеќе од 300 Службеници,тие се внимателни,ефикасна,одговорна.
Нашата компанија е една од најголемите накит suppilers,која е основана во 2016 година во Жеџијанг во Кина .
Ние сме вид и искрен продавачот, вашето вкупно задоволство е секогаш нашите најдобри желби. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина
Како да се плати со кредитна картичка :
Кога ставање на вашата нарачка, одберете кредитна картичка сакате да ја платите со и вие ќе бидете насочени кон сигурна исплата страница.Во Банкарски Информации дел, ќе видите Зачувам информациите на сметката што треба да се пренесе на вашата исплата. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас.
За превозот : Постојат различни превозот методи да се избере
Превозот Метод RU Превозот
(Просечна Превозот Време) БР Превозот
(Просечна Превозот Време) НИ Превозот
(Просечна Превозот Време) International Shipping
(Просечна Превозот Време) E-Пакет(>200g) / / 7-15 Дена / Кина Пост 30-60 Дена 30-60 Дена / 20-30 Дена Изразат Испорака
(ЕМС/DHL/Федекс/ДПД/UPS-от) 5-9 Дена 5-9 Дена 5-9 Дена 5-9 Дена
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Повик/Спортски
Материјал:
Метал
Шарм Тип:
Срцата
Бренд Име:
Кристал Приказна
Материјал:
Легура
dangle шарм:
Yes
Тип:
DIY Dangle Накит
боја:
Злато

Избор на клиент