• Новак
SHILO ОДИ Кожа Вест Женска Пролет Мода овча вистинска Кожа Вест V Вратот без ракави еден гради пред џеб Вест

SHILO ОДИ Кожа Вест Женска Пролет Мода овча вистинска Кожа Вест V Вратот без ракави еден гради пред џеб Вест

DEN 9024.00
Во достапна форма

Пристапност

39 инчи)
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!
Ве молиме проверете ја големината пред купување, сопствени модели не се враќаат. ако ви треба добра под итно, ве молиме изберете превозот метод на курирската служба DHL, или ЕМС и плаќаат екстра за испорака(5-9 дена за да стигне до вас ).Aliexpress треба 24 часа за да ги проверите вашите пари безбедно 3.На враќање назад, вашата сметка ќе треба неколку дена се Врати&Размена политика на Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригинална состојба за враќање на парите или замена.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно. Повратни информации политика, Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.
Големина на : не Постои големина за следниве оглас,pls дозволете 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење ,благодарение на(Сите мерења во см и имајте на ум дека 1cm=0.

Главните карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Вест
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Копчето,Патентите,Spliced,Ниту Еден
Јака:
V Деколте
Стил:
Формално
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
SHILO ОДИ
Затворање Тип:
Еден Гради
Облека Должина:
Редовни
Број На Модел На:
14-653

Избор на клиент