• Новак
WarBLade плоштадот наочари рамки за мажи машки јасно леќа метална рамка мали чаши рамка жените гроздобер ретро 2018

WarBLade плоштадот наочари рамки за мажи машки јасно леќа метална рамка мали чаши рамка жените гроздобер ретро

DEN 302.00
DEN 503.04
-40 %
Во достапна форма

Пристапност

Ако верувате имате било какви проблеми со нашите предмети или услуга,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти negtive повратни информации. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. *Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. ( Некои земји можеби ќе треба подолго ) 4)времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 2)Ние Брод на Светот со кина, воздухот mail , EMS и курирската служба DHL. 3)пратката ќе стигне до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Шаблон Тип:
Цврста
Рамка Материјал:
Легура
Пол:
Жените
Број На Модел На:
A-AM335-со очила торба
Бренд Име:
WarBLade
Оптички Леќи Атрибут:
Photochromic,Тебе,Огледало,Анти-Рефлективен,UV400
Погоден Лице:
Тркалезно Лице,Долго Лицето,Плоштад Лице,Овална Лице
За Родови/Возрасти:
Жена Девојки Младите Дама Мажите Човек Машки
Стил:
Superstar Луксузни Гроздобер Ретро Познати

Избор на клиент