• Новак
Скутер Огледало Планината Телефон Носителот на Мотоцикл Задните Приказ на Мобилен Телефон Стојат Планината за 4-6.6 инчен Мобилни Уреди

Скутер Огледало Планината Телефон Носителот на Мотоцикл Задните Приказ на Мобилен Телефон Стојат Планината

DEN 1151.52
Во достапна форма

Пристапност


Карактеристики Скутер огледало телефон планината држач за мобилен телефон кој Одговара за 4-6.6 инчен мобилни телефони 360 степени слободни ротација Направени со висок квалитет на Алуминиум, Спецификации на Боја : Црна/Сребрена Тежина : 300g
Слика :

Главните карактеристики

боја:
Црна, Сребрена
Број На Модел На:
2805
Компатибилен Бренд:
Универзална
Магнетно:
No
Материјал:
Алуминиум Легура
полнач:
No
Бренд Име:
Lention
Употреба:
мотоцикл
Има Звучник:
No

Избор на клиент

За LG L60 екран заштитник
  • Новак

За LG L60 екран заштитник

DEN 67.00 95.04

wyприклучокstartЖешка Стока$5.8$1.68$1.38$1.38$1.68$13.8wyприклучоккрајГуангжу Шун Електронски Technology Co Ltd е да се фокус