• Новак
Relogio Feminino 2017 Нова Мода спорт Види Обичните Жени Сосема Женева Фустан Часовници Силикони рачни часовници Кварц Reloj Hombre

Relogio Feminino 2017 Нова Мода спорт Види Обичните Жени Сосема Женева Фустан Часовници Силикони рачни часовници

DEN 154.00
DEN 189.60
-19 %
Во достапна форма

Пристапност

- круна табела : според табелата, внимателно притиснете кон внатре или круната ротација, со цел да се осигура дека на механички уред не е вода. -водоотпорен нуркање (водоотпорен : 200 метри) : може да се користи за нуркањето или нуркање. Ви благодариме! 4) вашиот коментар е многу важно во нашите успех во бизнисот, ако сте задоволни со купување и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни даде позитивни повратни информации. -Хемиски производи : избегнувајте директен контакт со растворувачи, детергенти, парфеми, козметика, итн. На секојдневниот живот во зајакнување водоотпорен (водоотпорен : 50 метри 100 метри, 200 метри) : може да се користи во вода или вршат работа (пливање, сурфање, и сл.Relogio Feminino 2017 Нова Мода спорт Види Обичните Жени Сосема Женева Фустан Часовници Силикони рачни часовници Кварц Reloj Hombre Бренд : 100% Сосема Нов (поддршка на ОЕМ) Бои : Како што сликите покажуваат Зглоб Бенд : силикони За пол : жените се Види движење : Кварц Материјал : силикон , Нерѓосувачки Челик, Алуминиум, Стакло Големина : бендот должина : 23 cm дијаметар : 3. Ве молиме оставете ги 5 ѕвезда повратни информации. Повратни информации 1) Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !! 2) Што секогаш ви понуди најниска цена за најдобри стоки и услуги за вас.

Главните карактеристики

Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Број На Модел На:
pb0811A
Затворач Тип:
Тока
Движење:
Кварц
Dial Дијаметар:
38mm
Стил:
Fashion & Неврзан
Бендот Должина:
23cm
Функција:
Шок Отпорни
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Случај Дебелина:
7.5 mm
Бендот Материјал Тип:
Силикони
Бендот Ширина:
18mm
Случај Материјал:
Легура
Случај Обликот:
Круг
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Пол:
Жените

Избор на клиент