• Новак
1PC DC 12V Жичен Врата Жица за Контрола на Пристап на Вратата бел Жица Вратата Бел Надворешни жичен врата динг-донг тонови на ѕвонење излез Бел

1PC DC 12V Жичен Врата Жица за Контрола на Пристап на Вратата бел Жица Вратата Бел Надворешни жичен врата динг-донг

DEN 154.00
DEN 163.20
-6 %
Во достапна форма

Пристапност


12 V Жичен Врата 4-Core Жица за Контрола на Пристап на Системот Дома Хотел Надворешна Врата Бел
Карактеристики :
12 V надворешни жичен врата, лесно да го инсталирате, нема потреба да се замени или да додадете батерии, долго-траен.
Јасни и гласни звучни, динг-донг тонови на ѕвонење излез.
Спецификации :
Работни напојување : Напон : 12 VDC
Работат на струјата : 20m A
Работни амбиентална температура : -10 ℃ -45 ℃;
Работни релативната влажност : 40% RH-90% RH;
Производ во Боја : Бела и спреј сребро;
Материјал : ABS пластика, материјал, анти-оксидација или промена на бојата
Инсталација : Ѕид виси или двострано лепило паста
Вкупната големина : 86 86 X X 25 mm/3.39 X 3.39 X 0.98 во
Answer : ___________________________ Note :
1.Ве молиме овозможи 1-3 см разликува поради прирачник за мерење.
2.Поради различни екранот и друга светлина, сликата не може да се покаже вистинската боја на објектот. Ви благодариме за вашето разбирање.
1 X Вратата бел

Главните карактеристики

Број На Модел На:
12V Жичен Врата
Извор На Енергија:
DC
Врата Тип:
Жичен
Тип:
Doorbells
Работни Напојување:
Напон
Работни curren:
20mA
Производ Во Боја:
Бела и спреј сребро.
Материјал:
ABS пластика, материјал, анти-оксидација или промена на бојата
Инсталација:
Ѕидот виси или двострано лепило паста
Вкупната Големина:
86 86 X X 25 mm

Избор на клиент