• Новак
CAMMITEVER француски Кула Англија Бен Часовник Wold Познатата Зграда Со Роза Пеперутка Гроздобер Област Килим Машина Перат За Спална соба

CAMMITEVER француски Кула Англија Бен Часовник Wold Познатата Зграда Со Роза Пеперутка Гроздобер Област Килим

DEN 390.00
DEN 764.64
-49 %
Во достапна форма

Пристапност

CAMMITEVER француски Кула Англија Бен Часовник Wold Познатата Зграда Со Роза Пеперутка Гроздобер Област Килим Машина Перат За Спална соба
Карактеристики :
1.Тоа може да се користи како Врата Мат,Килим,Домашна Декорација.
2.Убава и Антички, лесно да се исчисти. Спецификации :
1.Големина : 40x60cm,50x80cm
2.Материјал : Висок Квалитет Фланелен Боксери Ткаенина Пакет Се Вклучени :
1x Килим

Главните карактеристики

Големина:
400MMx600MM, 500MMx800MM
Употреба:
Плажа,Дома,На Вратата,Кујната,Бањата,Подот,Хотел
Возрасна Група:
Возрасни лица
Техника:
Ткаени
Функција:
Против Пролизгување
Број На Модел На:
212E
Бренд Име:
CAMMITEVER
is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Флорални
дизајн:
Печатени
Материјал:
Фланелен
цветни килим:
цвет килим
растенијата тепих:
вратата мат
градење на руг:
спалната соба килим

Избор на клиент