• Новак
YOUCAIHUA 8ММ Златна Јужна Морска Школка Бисер Ѓердани ААА рачно изработени долг синџир на Сребрен Накит

YOUCAIHUA 8ММ Златна Јужна Морска Школка Бисер Ѓердани ААА рачно изработени долг синџир на Сребрен Накит

DEN 588.00
DEN 744.48
-21 %
Во достапна форма

Пристапност

Бесплатен превозот : Ние испрати производи од Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail.Превозот начин ќе зависи од вашата цел количество.
Превозот
1.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!. превозот времето е 10-25 работни дена да го поголемиот дел од земјата(во САД / Канада / Австралија / Велика Британија).
Повратни информации
1. Ние ќе го користите вашиот превозот адреса поднесена на Aliexpress како превозот адреса за стока.ние исто така, обезбеди express со ЕМС(5-10 дена),од страна на DHL(4-7days) или UPS-от(4-7 дена).Ако цел помалку од 200 долари ќе превозот на стока од кина пост воздух mail или HK пост воздух mail,повеќе од 200 долари ќе бесплатен превозот од DHL,EMS или други превозот компании ,ви благодариме!
Плаќање
Ние прифаќа плаќање со кредитна картичка и Western union различни плаќања. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации. Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги,ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди,Ние со задоволство ќе го стори истото за вас.

Главните карактеристики

Метална боја:
36inch, 50inch, 100inch
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Нови
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Синџир Тип:
влакно
Материјал:
бисер
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Компатибилност:
ios
Бренд Име:
HUARONGKANGYOU
Pendant Големина:
Жените
Обликотшема:
Лице
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
is_customized:
Yes
Бисер Форма:
Совршено Круг
Фабриката за директна продажба, трговија на големо :
жени мажи подарок

Избор на клиент