• Новак
Кујна Teaware Месинг Стп 'er чај Црниот Чај Игли Секачи Нож

Кујна Teaware Месинг Стп 'er чај Црниот Чај Игли Секачи Нож

DEN 670.00
DEN 720.00
-7 %
Во достапна форма

Пристапност


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Главните карактеристики

Големина:
M
Материјал:
Бакар

Избор на клиент