• Новак
WasaFire Планински Велосипед Светлина Електрични Рог Бел Велосипед Светилки Светлата Вокал USB Полнење Ноќ Возење Велосипед Фенерче

WasaFire Планински Велосипед Светлина Електрични Рог Бел Велосипед Светилки Светлата Вокал USB Полнење Ноќ

DEN 438.00
DEN 584.16
-25 %
Во достапна форма

Пристапност

Карактеристики : Два начини : 120 d B (посебен звук) и 110 db (штиклирајте звук) switch жица должина околу 30 CM Лесно да го инсталирате, погоден за многу модели дијаметар handlebar 120 db доволно гласно за да ве потсети на trucking, автобус, автомобил и ван возачи се направи велосипедисти побезбедно Изградена-во 1200 MAH литиум полимер батерија (можат да се полнат повеќе од 500 пати), Сплит копчето за префрлување може да се монтира на било која позиција со handlebar, лесно достапни, кога на сопирачките се оперативните Спецификации : Материјал : PC11 Водоотпорен : IP-65 LED type : XPG Школка во Боја : Црна Количество на ЛЕР : 1 Светилка време на Полнење : Околу два и пол часа Блиц светлина : Бела светлина, Светлината на Владата : Три режими на факултативниот Производ Тежина : Приближното 0.Нема ИСКЛУЧОЦИ!Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број,специфична причина за враќање
Повратни информации 1) Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена,се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Дали треба да се плати царински давачки? Ова е зависи од Царинската политика во вашата земја, може да ви биде наплатено царинските давачки и даноци за нешто да се купи преку интернет.

Главните карактеристики

Монтажа Сместување:
Handlebar
Број На Модел На:
велосипед светлина
Бренд Име:
WasaFire
Напојување:
Батеријата
сертификација:
CCC,CE
LED тип:
XPG
Лумен:
240Lm
Материјал:
Пластични
Водоотпорен:
IP65
Светлината поддршка затемнување:
3 режими(Силна-Нормално-Strobe)
Осветлување Растојание:
околу 100
работно време:
Околу 2 Часа
Животен век:
100,000 Часа
Тип На Батерија:
Вграден-во 1200mAh литиум батерија
Рог поддршка затемнување:
2 начини(120dB-110dB)

Избор на клиент