• Новак
100ml Quickfit 19/26 Заедничка Лабораторија Конусна Колба Erlenmeyer Боро Стакло Дипломира

100ml Quickfit 19/26 Заедничка Лабораторија Конусна Колба Erlenmeyer Боро Стакло Дипломира

DEN 103.68
Во достапна форма

Пристапност


Производ Објект : 100ml Quickfit 19/26 Заедничка Лабораторија Конусна Колба Erlenmeyer Боро Стакло Дипломира
Материјал : Стакло Borosilicate
Капацитет : 100ml
Заедничката : 19/26
Секој Обид за 1 Парче!
Внимание : На сликата е само за референца!
Ние, исто така, имаат и други relavent производи.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!

Главните карактеристики

Бренд Име:
BINFUL
Класификација:
Колба

Избор на клиент