• Новак
1Pair Автомобил Предниот Браник Светлата за Миење Млазницата Покрие Капа За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Голф 4 IV Mk4 1998-2006

1Pair Автомобил Предниот Браник Светлата за Миење Млазницата Покрие Капа За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Голф 4 IV

DEN 1135.00
DEN 1247.52
-9 %
Во достапна форма

Пристапност

Ви благодариме. Ве молиме бидете советувани дека пораката ќе се одговори од страна на нашите услуги на клиентите службеници во 10 : 00 - 18 : 00 часот (со Исклучок на Викенди и државни Празници) Контактирајте со нас за тоа : Ние сме авто делови од телото производителот и на големо, Ние може да обезбеди добар квалитет на стоки со најдобрите цени за вас! Имаме многу акции и може да превозот на стока за што во еден ден откако сте платиле. Доколку сте заинтересирани, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!!! Ние секогаш се остави позитивни повратни информации!!!
.
1 Pair Автомобил Предниот Браник Светлата за Миење Млазницата Покрие Капа За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Голф 4 IV Mk4 1998-2006
За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Голф 4 IV Mk4 1998-2006
Тоа е суровина боја,unprimed,треба да сликарство боја треба во ваша страна,ви благодарам. Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас.5%
Наплата
Австралија
Го оценувате (точка пристигна)
10%
20%
45%
23%
2%
Наплата
Франција
Го оценувате (точка пристигна)
12%
30%
40%
13%
5%
Наплата
Германија
Го оценувате (точка пристигна)
5%
25%
30%
30%
10%
Наплата
Канада
Го оценувате (точка пристигна)
10%
25%
40%
23%
2%
Наплата
Шпанија
Го оценувате (точка пристигна)
10%
30%
40%
15%
5%
Наплата
Други земји
Го оценувате (точка пристигна)
2-6 недели, доколку се повеќе од 6 недели ќе се наплата.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Браници
Објектот Должина:
12inch
Објектот Висина:
6inch
Бренд Име:
FUSDAR
Име На Модел:
SL154
Автомобил модел:
За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Голф 4 IV Mk4
Специјални Функции:
светла за миење млазницата маска
Објектот Ширина:
12inch
Модел Година:
1998-2006
Објектот Тежина:
0.23kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Материјал Тип:
Пластични

Избор на клиент