• Новак
1 Пар Воздушна Суспензија за Мерцедес-Бенц V-Класа Вито W638 Задното Лево и Десно Воздух Пролет Кеси 6383280501 6383280601 6383280701

1 Пар Воздушна Суспензија за Мерцедес-Бенц V-Класа Вито W638 Задното Лево и Десно Воздух Пролет Кеси 6383280501

DEN 8435.00
DEN 10286.40
-18 %
Во достапна форма

Пристапност

Било увозни давачки е на купувачот одговорност.
1 Пар / 2 ПАРЧИЊА Воздушна Суспензија Пролет Торба за Мерцедес-Бенц V-Класа Вито W638 Задното Лево и Десно
Ве молиме проверете ги ОЕМ Бр.274) 96/09 - 03/07
V-КЛАСА (638/2) 230 V (638.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и контакт информации се точни и коректни
2.294) 97/02 - 03/07
Гаранција :
Ние обезбедуваме 12 месеци гаранција за овој производ.Инаку ние не ќе обезбеди техничка поддршка, или други решенија.,сликата е референца само.
Повратни информации :
Вашето задоволство е наша цел,ако може да ни даде позитивни повратни информации,повратната информација е многу важна за нас.294) 96/10 - 03/07
V-КЛАСА (638/2) V 280 (638.
Пакување :
Neutal пакување и прифаќање на клиентот посебно пакување и побарувачката.294) 97/08 - 03/07
V-КЛАСА (638/2) V 200 (638.Се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака ,превозот време ќе биде многу се надеваа на логистичка компанија и локалните клиенти или давачки.ве молиме оставете 4 или 5 ѕвезди на повратни информации,Ние ќе го цениме тоа.294) 99/03 - 03/07
V-КЛАСА (638/2) V 220 CDI (638.Врвен квалитет со конкурентна цена.
Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти Неутрален повратни информации или Негативни повратни информации,ние ќе ви помогне да ги реши сите проблеми.

Главните карактеристики

Година:
1996-2003
Материјал Тип:
Гума+Челик+Пластика
Објектот Тежина:
4kg
Објектот Ширина:
39cm
Објектот Висина:
49cm
За Возило Брендови/Модел:
Мерцедес-Бенц
Објектот Должина:
19cm
Име На Модел:
6383280501
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Мерцедес-Бенц Модел:
Вито
Тип:
Топ Гума
Специјални Функции:
Постигнување на автоматско возење висина прилагодување.
Објектот Дијаметар:
19cm
Бренд Име:
airfuspesion

Избор на клиент