• Новак
10pcs/многу Железо На Lifelike Мачка Закрпи Везени Цртан филм Животинско Налепници за Кеси Фармерки Облека DIY Ткаенина Appliques Значка

10pcs/многу Железо На Lifelike Мачка Закрпи Везени Цртан филм Животинско Налепници за Кеси Фармерки Облека

DEN 168.00
Во достапна форма

Пристапност

Ние прифаќаме Alipay, T/T, Зачувам. Тоа зависи од земјата на дестинација. Препорачана пошта ќе трае од 15 до 45 дена за превозот.
Плаќање
1.
Висок Квалитет На Железо На Закрпи
Големина : 9. Ние не сме одговорни за било локалните должност на вашата земја Обичај.
Повратни информации
Ние сме во потрага напред за да се добијат позитивни повратните информации од клиентите. Експрес и Специјални линии ќе трае од 4 до 10 дена за испорака.8 cm
Пакување : 10 парчиња/многу
Ние сме фабрика, Добредојдовте Сопствени Дизајни, Добредојдовте Судење Наредби.

Главните карактеристики

Тип На Производ:
Закрпи
Техника:
Извезена
Функција:
Рачно Изработени,Еко-Пријателски
Стил:
Железо-На
Број На Модел На:
abp
Бренд Име:
ABEI
Големина:
9.8*4.8cm

Избор на клиент