• Новак
6pcs-- 25мм јас секогаш ќе биде вашиот мало девојче. секогаш ќе бидеш мој херој љубов шарм pendant за накит diy

6pcs-- 25мм јас секогаш ќе биде вашиот мало девојче. секогаш ќе бидеш мој херој љубов шарм pendant за накит

DEN 139.00
DEN 163.20
-15 %
Во достапна форма

Пристапност

Ви благодариме! : )
ЗА НАС
Нашата Фабрика се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг, познат како "Стока Рај за Купувачи". ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект.com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака.
Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Да, ние брод на светот
ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
yamily
Шарм Тип:
Азбуката, Датуми & Бројки
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк, Алуминиум,Бакар
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
pj2630
Материјал:
Метал

Избор на клиент