• Новак
1 Единица 15 Пина VGA Слот Штекер PC Комплет Женски Женски За Компјутер Лаптоп Ѕидниот Штекер Faceplate

1 Единица 15 Пина VGA Слот Штекер PC Комплет Женски Женски За Компјутер Лаптоп Ѕидниот Штекер Faceplate

DEN 121.00
DEN 151.20
-20 %
Во достапна форма

Пристапност

3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ви благодариме на соработката !. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние само брод да се потврди цел адреси. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно и helpfup за нашите долгорочни бизнис. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да на задоволително ниво се обрати вашите грижи. благодарение 1. Ако не сте добиле вашата пратка во рамките на периодот на валидност, ве молиме контактирајте со нас. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.

Главните карактеристики

Стандард:
Universal Plug
Примена:
Индустриски,Станбени / За Општа Намена,Во Болница,Комерцијални
Под контрола се Префрлите:
No
Број на USB Порти:
Никој
Синхрони Исправање Технологија:
No
Заштита Од Преоптоварување:
No
WIFI:
No
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
Места Број:
1
Заземјување:
Не-Заземјување
Бренд Име:
UKITSON
Surge Protector:
No
Еден USB Max Излез:
Никој
Номинална Напон:
110-250V
Број На Модел На:
128FFVGA
Господар Префрлате:
No
Тип:
Ѕиден Штекер Слот
боја:
бела и црна
димензија:
23x36mm
компатибилен за:
86mm или 120mm Ѕидниот Штекер
Апликации:
Хотел/ Office/ Home/ Училиште/Сала За Состаноци
слот тип:
VGA/ Женски Женски
Пакување:
пластична кеса
Количина:
1 Парче
Гаранција:
12 месеци

Избор на клиент