• Новак
SECG Ментална рамка деца рамка тешки флексибилни eyeglass Oculos gafas момчиња девојчиња Оптички Далекувидост Myopia рака рецепт

SECG Ментална рамка деца рамка тешки флексибилни eyeglass Oculos gafas момчиња девојчиња Оптички Далекувидост

DEN 959.04
Во достапна форма

Пристапност

Оваа рамка е леќи е нула степен , треба да се обрне на прилагодено на леќи со вашиот рецепт, како што се Кратковидост,Далекувидост,Астигматизам,Amblyopia. Ако сакате да прилагодено на леќи, ве молиме цел рецепт очила и се чувствуваат слободни да не контактирате ! Ние ќе се намали и да се стави на леќи во рамката за вас !
1) Ова е пријателски потсетник дека ако поставите цел користење на Aliexpress Апликации , ќе се најде цена е поевтина од PC и таа заштедува време да се направи исплата. Ние сме фабрика директни трговија на големо и мало, ако се веледрогерија , ве молиме слободно контактирајте со нас,ние нудиме се меша со цел различни модели и бои. Ние љубезно барањето ќе се земе една секунда, за да ни остави 5 ѕвезда повратни информации.Почитувани купувачот , Добредојдовте на нашата продавница . Не оставајте лош повратни информации без било да се јавите! Комуникацијата е најчесто клучот за решавање на прашања. 2) Вашите Позитивни коментари се клучот на нашиот успех во бизнисот. Ние однапред ви благодариме и искрено се надевам дека сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги. Ви благодариме!
. Не треба да бидете задоволни со вашата трансакција : 3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине на Неутрален или Негативен фидбек како ние ќе се обидеме во наша моќ да се реши проблемот на ваше задоволство.

Главните карактеристики

Бренд Име:
SECG
Рамка Материјал:
Пластични
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
SH005
Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки

Избор на клиент