• Новак
APMT1135 BAP300R 10D*120Long Мелење Машина Носителот Roughing Џеб Sloot Plung Рамо Копија мелничката

APMT1135 BAP300R 10D*120Long Мелење Машина Носителот Roughing Џеб Sloot Plung Рамо Копија мелничката

DEN 1180.80
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Вкупна Должина:
120
Дијаметар:
10мм
Бренд Име:
LRTOL
Број На Модел На:
BAP300R 10-C10-1T-120L
степен:
R0.1
Обложување:
no
Материјал:
42CrMo
сечилото:
APMT1135
Завртка:
М2.5*6
Флејта:
1f
spanner:
T8

Избор на клиент