• Новак
Патување shockproof дигитални чување на пакет дата кабел конектор завршувањето пакет Патувањето организаторот суштинско значење за патување додатоци

Патување shockproof дигитални чување на пакет дата кабел конектор завршувањето пакет Патувањето организаторот

DEN 86.00
DEN 92.64
-7 %
Во достапна форма

Пристапност

10 /парче US $ 10.95 /парче US $ 23.ние сме подготвени да ви даде подарок или некои попуст. Мерење метод е различен, 1-3 см(0. 2,Ако сте Купувачот итно треба вашата објект,ако не можете да трпеливо чека пакетот на КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL, Pls изберете го Изразат начин,ако choosed кина пост ВОЗДУХ MAIL,кога тоа задоцнување во превозот,Pls не прифаќаме било каква наплата или спор,Но ние сме љубезно сакаат да ви помогнат да го продолжи процесот време на вашата нарачка.12 /парче US $ 7.90 /парче US $ 13.СИТЕ Стоки се достапни,откако ќе се плати,ususlly ние ќе им даде на вашиот следење на број 1-2 работни дена и се испраќаат од вашиот парцела во рамките на 2-4 работни дена,По пакетот се испрати надвор,тоа не може да се контролира од страна на нас, тоа многу зависи од меѓународна шпедиција ,искрено се надеваме дека може да се разбере и да се чека трпеливо ,ако ја имаат одредено задоцнување,ние ќе се обидеме потрудиме помош ќе можете да ги споделите со нас.33 /парче US $ 19.2 инчи) грешка, тоа е нормално Забелешка : МОРА да ги Прочитате Пред да го купат 1,ако сте руски купувачот,ве Молиме да го пополните право на Примачот име и презиме(три дела) на вашата цел ,Пред да кога ќе го поставите цел,ако тоа не поштата ќе ја врати назад вашиот пакет.

Главните карактеристики

Големина:
S, L
Тип На Објект:
Патување Додатоци
Објектот Висина:
15cm
Материјал Состав:
Полиестер
Објектот Тежина:
0.06kg
Објектот Должина:
22cm
Објектот Ширина:
3cm
Главен Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
REREKAXI
Шаблон Тип:
Крпеница
Патување Додатоци:
Пакување Организаторите
Број На Модел На:
HW212
Точка име :
Shockproof Дигитални Козметички Торба За Складирање
function1:
дигитални чување торба
function2:
Полнач за телефон податоци линија слушалки дигитални торбичка
function3:
Патување дигитални чување пакет

Избор на клиент