• Новак
2018 Лето Момчиња Девојчиња Кожени Сандали За Деца Кожени Чевли Сандали Деца Sandalias Машки Женски Обувки.

2018 Лето Момчиња Девојчиња Кожени Сандали За Деца Кожени Чевли Сандали Деца Sandalias Машки Женски Обувки.

DEN 702.00
DEN 988.80
-29 %
Во достапна форма

Пристапност


НИ големина
ЕУР Големина
Во внатрешноста на чевли должина(cm)
Деца 8
25
16.0
Мало Дете 9
26
16.5
Мало Дете 10
27
17.2
Мало Дете 11
28
17.8
Мало Дете 11.5
29
18.6
Мало Дете 12.5
30
19.2
Голема Дете 13.5
31
20.0
Голема Дете 1
32
21.0
Голема Дете 2
33
21.5
Голема Дете 3
34
22.0
Голема Дете 3.5
35
22.5
Голема Дете 4.5
36
23.0

Главните карактеристики

Чевли Големина:
1, 2, 3, 3.5, 4.5, 8, 9, 10, 11, 11.5, 12.5, 13.5
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Сандали
Пол:
Унисекс
Пета Форма:
Рамни Потпетици
Пета Тип:
Станот со
Декорација:
шарм
Кожа Стил:
Мека Кожа
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Горниот Материјал:
кожа
Бренд Име:
SKHEK
Outsole Материјал:
Гума
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Сандала Тип:
Т-Рака

Избор на клиент